Eldivenli adam karının gözlerini bağlayıp amına götünü elini sokuyor

Badtime stories isimli porno serisinden güzel bir video yayınımızı sizlerle paylaşıyoruz sevgili sikiş filmi sevenler. Pavyonlarda ve içkili mekanlarda konsomatrislik yapan kızı gözüne kestiren mekan sahibi adam bu kızla ilginç fantaziler yapmak istemektedir ve emellerine bir an önce ulaşabilme gayesindedir.

Pavyonun arka tarafında bulunan ve genel olarak mekan sahibinin zaman geçirdiği yere çağırılan kons kadın oraya gitmiş ve orada oturmaktadır ama başına gelecek olan olaylar silsilesinin hiç birisinden en ufak bir fikri yoktur.
Karıya yüksek fiyatları bulunan sözleşme ve kontratı imzalatan patron artık karıya istediği her şeyi yapabileceğini düşünmeye başlamıştır ve doğrudan harekete koyulmuştur.
Karıyı deri koltukta domaltan adam elindeki siyah eldivenleriyle karının totosunu şaplaklamaya başlar ve karının amcığına eldivenli parmaklarını sokup çıkarmaya başlar.
Sonrasında karının ellerini kollarını ve gözlerini bağlayan adam karının mıncıklanmadık ellenmedik hiç bir yerini bırakmaz ve bıraktırmaz.

Eldivenli adam karının gözlerini bağlaytıp amına ve götüne eldiven takılı olan ellerini sokarak fisting yapar ve sonrasında kadının gözlerini çözse bile onunla sikişmez sadece elini kolunu karının deliklerine sokar.

BENZER VİDEOLAR